VELKÝ HOMEOPATICKÝ SPECIÁL NA TÉMA PANS / PANDAS U DĚTSKÝCH PACIENTŮ

ŘÍJEN 2024

  • vše o PANS/ PANDAS na jednom místě - online webinář
  • typické i méně typické symptomy
  • život s dítětem/ teenagerem s PANS/ PANDAS
  • jak využít miasmatické, akutní a konstituční homeopatické léky a nosody
  • vše od zkušené australské homepatky Sarah Valentini

Trailer k webináři 1 a PANS/ PANDAS slideshow - klikněte na odkaz níže:

https://www.youtube.com/watch?v=YosHKJEC864&t=4s

Trailer k webináři 2: Zoom call se Sarah Valentini - kazuistika, k onemocnění obecně - klikněte na odkaz níže:

https://www.youtube.com/watch?v=sau7oK11NO8&t=7s

 

__________________________________________________________________________________

HOMEOPATICKÉ LÉKY Z ŘÍŠE ZKAMENĚLIN

Dávné rostliny a živočichové, pád, smrt, sopečné běsnění a mohutné záplavy, doby ledové a doby tání, změny epoch a několik vymírání, a nakonec pohřbení pod nánosy geologického materiálu - to vše je otištěno v příbězích zkamenělin, jak je známe dnes.

Osobní traumata a pády, společenský a profesní tlak, toxické prostředí pro život a toxické vztahy, rezignace na osobní vize a spokojenost, neschopnost a slábnoucí touha bránit se - to vše je otištěno v příbězích životů lidí, jak je žijeme dnes.

Současná homeopatie se ohlíží statisíce let zpět a nachází odpovědi na celou řadu aktuálních témat a problémů - podobné léčíme podobným.

Homeopatické léky z fosilií jsou unikáty ve schopnosti odfiltrování a drenáže toxických látek a vlivů na náš organismus, účinně pomáhají antidotovat, detoxikovat a znovu-nastolit rovnováhu a posílit vitální energii. Jejich hlavní doménou je eliminace těžkých kovů, vlivů chemických látek (léčiv, barviv, aditiv, kosmetiky…) a radiace, ale také vlivů prostředí lidsky toxického (dominantní a nerespektující prostředí, hluboko uložená a zaskládaná traumata, “syndrom “pomalu vařené žáby”, zneužívání, manipulace...). Správně předepsaný lék otevře nový obzor života, na který jsme už rezignovali a považujeme ho za ztracený, probudí roky tlumenou a šedivějící životní energii a postaví ji na nohy, a posílí důvěru v sama sebe, právo na autonomní existenci a schopnost respektovat vlastní hranice. Z bezbarvé a zamlžené hmoty opět vyzařuje jas, barva a výraz. V neposlední řadě jsou fosilní léky vhodnými kandidáty do cestovních lékarniček a jako podpora jednotlivých orgánů.

Pohled na použití homeopatických léků z fosilií podle francouzské homeopatky Martine Mercy.